37 відгуків
ООО «ЭЛЬКОР-ДОН»
+380 (50) 807-93-22
+380 (50) 141-41-87

Тепла підлога

Електрична тепла підлога
У компанії "Элькор-Дон" можна придбати електричний Тепла підлога самих відомих торгових марок : Hemstedt, Fenix, IN-THERM, RYXON, Arnold Rak, DEVI, ENSTO, WOKS, GrayHot, EXTHERM, Теплолюкс та ін.
В наш час тепла підлога в квартирі є скоріше невід'ємною частиною її облаштування ніж дорогостоющей новинкою. За останні 10 років системи «тепла підлога» стали дуже популярні так як визнані одними з найбільш безпечних, економічних і екологічних систем обігріву в світі.
Опалення через теплу підлогу підходить практично для будь-якого типу підлоги і може бути використана як в житлових будинках, так і в офісних приміщеннях. Кабельні системи не займають корисну площу приміщення, як громіздкі опалювальні секції. Тепло рівномірно розподіляється створюючи комфортну для оточуючих температуру. Установка термостата дозволяє вибрати потрібний температурний режим і регулює споживання електроенергії, зводячи його до мінімуму.
Наші фахівці розкажуть про призначення товару, його наявності, про ціни, про можливості резервування та під замовлення клієнта, а також допоможуть зробити розрахунок необхідної кількості товару.
Для постійних клієнтів існують переваги, в тому числі персональна система знижок.
Також у нас Ви можете замовити системи антизледеніння і сніготанення

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner